Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /home/platne/serwer127694/public_html/stulejka.info.pl/libraries/vendor/joomla/filesystem/src/File.php on line 330
10 najlepszych placówek w Polsce gdzie wykonasz zabieg stulejki
Skip to main content

Informacje

Dowiedz się więcej na temat problemu stulejki


Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /home/platne/serwer127694/public_html/stulejka.info.pl/libraries/vendor/joomla/filesystem/src/File.php on line 330

10 najlepszych placówek w Polsce gdzie wykonasz zabieg stulejki

Nazwą stulejka w medycynie określa się schorzenie, polegające na całkowitej bądź częściowej niemożności odprowadzenia napletka z żołędzi prącia. To dość powszechny defekt anatomiczny, który w każdym przypadku należy skonsultować ze specjalistą. Ignorowanie problemu może bowiem przyczynić się do poważnych schorzeń, z chorobą nowotworową włącznie. Na szczęście operacja stulejki jest prostym i stosunkowo szybkim zabiegiem. Gdzie najlepiej go wykonać? Przedstawiamy ranking najlepszych placówek w Polsce.

1. Derm-Estetyka - Gdynia

Derm-Estetyka to profesjonalny Gabinet Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej w Gdyni, mieszczący się przy ul. Stefana Batorego 7/35 (tel. 500 430 484). Wyspecjalizowana kadra już od lat wspiera swoich pacjentów w walce z różnego rodzaju defektami i schorzeniami. Wszystkie zabiegi, związane z chirurgią plastyczną i medycyną estetyczną, wykonywane są na najwyższym poziomie, o czym świadczy sukcesywnie powiększające się grono zadowolonych pacjentów. Tutaj każdy może liczyć na kompleksowe wsparcie oraz właściwie dobrane leczenie, niezależnie od natury problemu, z którym zgłasza się do placówki. W Derm-Estetyka operacje stulejki odbywają się pod czujnym okiem specjalisty z wieloletnim doświadczeniem praktycznym i stale aktualizowaną wiedzą medyczną.

2. Mini-Medica - Gdańsk

Pod nazwą Mini-Medica kryje się gabinet urologiczny dr. n. med. Artura Rucińskiego, zlokalizowany przy ul. Obrońców Wybrzeża 7 w Gdańsku (tel. 58 585 57 78). Sporym atutem placówki jest nie tylko profesjonalizm i doświadczenie kadry, ale również i nowoczesna aparatura diagnostyczna, dzięki której możliwe jest szybkie rozpoznawanie oraz bezpieczne usuwanie różnorodnych dolegliwości, związanych z układem moczowym. Pacjenci gabinetu doceniają również przyjazną atmosferę, dyskrecję i komfort, w jakim odbywa się leczenie uciążliwych schorzeń.

3. Vivomed – Sosnowiec

Przenosimy się teraz do Sosnowca, gdzie przy ul. Dęblińskiej 9 mieści się Centrum Medyczne Vivomed (tel. 32 433 31 31). To miejsce, które spełnia najwyższe standardy i wpisuje się w potrzeby pacjentów, ceniących sobie nowoczesne rozwiązania i profesjonalne wsparcie w walce z różnego rodzaju schorzeniami. Na imponującej liście usług placówki, znajdują się również zabiegi urologiczne, związane z leczeniem stulejki. Tutaj zgłaszają się także pacjenci z poważniejszymi zaburzeniami i problemami, gdyż specjaliści z centrum Vivomed słyną z bogatego doświadczenia w diagnostyce i leczeniu dolegliwości urologicznych o różnym charakterze.

4. GlivClinic II – Katowice

Pacjenci z Górnego Śląska z chęcią korzystają również z usług GlivClinic II. Nic dziwnego, bo placówka mieszcząca się przy ul. Wrocławskiej 54 w Katowicach, cieszy się już od wielu lat niesłabnącą renomą i najlepszymi opiniami. Wystarczy już jeden telefon pod numer 32 433 31 37, by móc skorzystać z szerokiej gamy usług medycznych, obejmujących m.in. bezpieczne zabiegi stulejki. Klinika oferuje najwyższy standard usług oraz profesjonalne leczenie schorzeń z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury diagnostycznej i medycznej.

5. Centrum Medyczne T&T Medical – Wrocław

Z Górnego Śląska przenosimy się do Wrocławia, gdzie już od 2010 r. poważne sukcesy na rynku medycznym odnosi Centrum Medyczne T&T Medical (tel. 71 305 57 12). Zlokalizowany przy ul. Przyjaźni 6/U1 gabinet może poszczycić się kompleksową opieką nad pacjentami i komfortowymi warunkami, w których przeprowadzane są konsultacje i zabiegi. Placówka funkcjonuje zgodnie ze światowymi standardami, a chirurgiczne leczenie stulejki cieszy się tutaj niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, bo zabieg poprzedza precyzyjna diagnostyka, a jednodniowy tryb leczenia zapewnia pacjentom komfort psychiczny, związany z możliwością szybkiego powrotu do domu.

6. Ars Estetica – Warszawa

W stolicy, przy ul. Jaktorowkiej 5/ lok. U1, mieści się klinika Ars Estetica (tel. 22 626 52 26), słynąca przede wszystkim z zespołu doświadczonych specjalistów z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz medycyny estetycznej. Na miejscu wykonywane są zabiegi z wykorzystaniem zaawansowanych technologicznie urządzeń. Tutaj pacjenci mogą liczyć nie tylko na kompleksowe wsparcie, ale również i na dostęp do nowoczesnych technik zabiegowych. Osoby, które zdecydowały się na chirurgiczne leczenie stulejki w Ars Estetica, doceniły także szereg udogodnień, stworzonych dla potrzeb bezpieczeństwa i wygody pacjentów.

7. CODE – Centrum Medyczne – Łódź

Z Warszawy kierujemy się w stronę Łodzi, gdzie przy ul. Tuwima 15 działa CODE Centrum Medyczne (tel. 42 289 96 07). Jest to nowoczesna placówka badawczo-diagnostyczna, w której świadczone są wyspecjalizowane usługi medyczne o najwyższym standardzie. Lekarze, tworzący zespół Centrum Medycznego CODE, za główny cel postawili sobie wprowadzenie innowacyjnych technologii do swojej codziennej praktyki. Profesjonalna konsultacja urologiczna i leczenie stulejki już od lat cieszy się tutaj sporym zainteresowaniem pacjentów, dla których ważny jest komfort poczucia bezpieczeństwa i zaufanie do rzetelnych specjalistów w swojej dziedzinie.

8. CliniCare – Kraków

Pacjenci z Krakowa i okolic, borykający się z problemem stulejki, bardzo często kierują się do CliniCare. Centrum Medyczne CliniCare mieści się przy ul. Henryka Wieniawskiego 66/34 (tel. 12 202 47 06). To miejsce zorientowane przede wszystkim na pomoc w schorzeniach natury urologicznej, ginekologicznej i endokrynologicznej. Chirurgiczne leczenie stulejki odbywa się pod okiem doświadczonego urologa, korzystającego z bogatych możliwości, które stwarzają nowoczesne technologie. Każdy zabieg poprzedza profesjonalna konsultacja urologiczna, budująca poczucie bezpieczeństwa i rozwiewająca wszelkie wątpliwości, pojawiające się na etapie diagnozy problemu.

9. Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna – Warszawa

Wróćmy jeszcze na chwilę do stolicy, by zatrzymać się przy ul. Chałubińskiego 8. To właśnie tutaj już od wielu lat działa Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna (tel. 22 626 50 70). Bogata oferta placówki obejmuje leczenie schorzeń z różnego obszaru, w tym również zabiegi stulejki. W diagnozowaniu problemów natury zdrowotnej niezwykle pomocny jest tutaj nowoczesny sprzęt, wykorzystujący w swojej pracy innowacyjne technologie. Klinika wyróżnia się również zespołem lekarzy z bogatym doświadczeniem i wysokimi stopniami naukowymi, gwarantującymi profesjonalne, a zarazem w pełni bezpieczne leczenie.

10. LUX MED – Rzeszów

Nie od dziś wiadomo, że grupa LUX MED może poszczycić się wysoką pozycją na rynku usług medycznych w Polsce. Jedna z najlepszych jej placówek, zlokalizowana jest w Rzeszowie przy ul. Kopisto 1 (17 249 90 20). Ci, którzy zdecydują się powierzyć swoje zdrowie w ręce specjalistów z LUX MEDU, mogą liczyć nie tylko na w pełni profesjonalne leczenie, ale również i komfortowe warunki i kompleksowe wsparcie wykwalifikowanego personelu z bogatym doświadczeniem i nieustannie aktualizowaną wiedzą.